با پول نمی شود رای خرید / مردم نمی گذارند به شعورشان توهین شود

vakili-pc

با پول نمی شود رای خرید / مردم نمی گذارند به شعورشان توهین شود

کاندیدای دهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه تبریز،آذرشهر واسکو گفت: کسانی که سعی می کنند با وعده های عوام فریبانه و راه های غیر اخلاقی کرسی های بهارستان را تصاحب کنند ، به شعور مردم توهین می کنند.

دکتر بهزاد وکیلی در گفتگویی با بیان اینکه مردم ایران و بویژه آذربایجان تاکنون در همه عرصه های انقلاب، هوشیاری و بصیرت خود را به نمایش گذاشته اند، ادامه داد: در این انتخابات هم آنها بیداری و هوشیاری خود را اثبات خواهند کرد و نمایندگانی بصیر و همدل را به مجلس خواهند فرستاد.

کاندیدای دهمین دور مجلس شورای اسلامی از حوزه تبریز،آذرشهر واسکو با اشاره به توصیه های رهبری مبنی بر حضور حداکثری در انتخابات، خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم از دو جهت مورد اهمیت است؛ در وهله نخست کسانی به مجلس راه می یابند که بیشترین مقبولیت را در بین مردم دارند و اهمیت دوم نیز از این جهت است که نظام جمهوری اسلامی ، یک بار دیگر اقتدار خود را در برابر بیگانگان به نمایش می گذارد.

حسابرس کل دیوان محاسبات کشور، در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به چالش هایی از جنس مسائل قومی و قبیله ای و همچنین هزینه کرد های گزاف برخی کاندیداها برای انتخابات، تاکید کرد: خوشبختانه مردم ما به درجه بالایی از شعور و فهم سیاسی دست یافته اند و تشخیص می دهند آنهایی که می خواهند با صرف پول یا عوام فریبی و وعده های پوشالی رای مردم را به دست بیاورند، به شعور آنها توهین می کنند .

وکیلی با ابراز خشنودی از ارتقای آگاهی های عمومی در جامعه، ادامه داد: با توجه به جمیع جهات، اطمینان دارم که انتخاب مردم برای مجلس دهم، انتخاب اصلح خواهد بود.

وی همچنین با تاکید بر لزوم شکل گیری احزاب واقعی در فضای سیاسی کشور افزود: در صورتی که احزاب بتوانند جایگاه واقعی خود را پیدا کنند و کاندیداهای انتخاباتی در قالب حزب و با برنامه های مشخص راهی مجلس شوند، قطعا کرسی های مجلس نیز وزانت بالاتری را پیدا خواهند کرد.

کاندیدای دهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه تبریز،آذرشهر واسکو گفت: من فکر می کنم مسئولین امر باید فضا را به سمتی ببرند که انتخابات بعدی، با حضور احزاب واقعی و به شکل برنامه محور برگزار شود. وی خاطر نشان کرد: در اینصورت هم وفاق نمایندگان با یکدیگر بیشتر می شود و هم مصوبات مجلس ، متاثر و منبعث از برنامه های کارشناسی شده احزاب شکل می گیرد.

Leave a Comment